Капітальний ремонт скверу на вул. Зої Гайдай, 3

У сквері, розташованому між житловими будинками №3, 3-А, на вул. Зої Гайдай та житловим будинком № 2-А на вул. Богатирській в Оболонському районі триває капітальний ремонт.
Вже завершується влаштування доріжок із ФЕМ, загальна площа яких складе 1100 кв. м, встановлено 8 паркових лав, біля яких згодом з’являться нові урни для сміття. В оновленому сквері буде влаштовано сучасний гімнастичний майданчик.
Зараз у сквері висаджують платани та ясени. Згодом будуть ще сливи Пісарді та ліквідамбри. Загалом майже 50 дерев. Сквер також прикрашатимуть живопліт із бирючини та ранньовесняні квіти. Площа оновленого газону складатиме 0,5 га.
Територія скверу розбита на 7 зон поливу. Для будівництва поливо-зрошувальної системи прокладено 1,5 км трубопроводів та буде встановлено 156 форсунок.
Наступного року передбачено продовжити ремонт, зокрема, будуть встановлені дитячий майданчик та майданчик для занять ворк-аутом.
Статус скверу дана земельна ділянка площею 0,9 га отримала відповідно до рішення Київської міської ради від 20 грудня 2018 року № 497/6548.