16 жовтня у парку «Перемога» пройшла екологічна ініціатива, орагнізована компанією ELEKS. Екоакція стала однієї із 30 добрих справ, які втілюють в рамках святкування 30-річчя української IT-компанії її співробітники. У суботу хранку до парку працівники ELEKS прийшли разом із сім’ями. Символічно висадили 30 дерев: 10 декоративних яблунь, 10 сакур та 10 сосен. Допомагали реалізувати проєкт фахівці КП УЗН Дніпровського району.


За ініціативи працівників банку ПУМБ у парку Партизанської слави біля дитячого майданчика висаджено 10 катальп. До заходу долучилася й малеча.

Як зазначають в КП УЗН Дарницького, це гарний стимул привити їм любов до природи, а також сприяти екологічному розвитку підростаючого покоління: «Даний захід сприятиме покращенню стану міського середовища, а також екологічному вихованню молоді, дозволить створити комфортний простір для мешканців столиці. Спільними зусиллями зробимо наш парк ще більш затишним та зеленим».


Символічно у День юриста колектив компанії Ernst & Young висаджував дерева. Із запропонованих місць меценати обрали парк «Перемога», де на двох локаціях висадили загалом 20 сосен звичайних. Допомагали правильно висадити рослини працівники КП УЗН Дніпровського району. Дякуємо за такі ініціативи та участь в озелененні Києва!

Корпоративні заходи з висадження дерев для деяких компаній вже стали традиціями. І з кожним сезоном до КО «Київзеленбуд» надходить все більше звернень із подібними ініціативами та проханням допомогти в організації заходів. Щоб полегшити вибір місця та рослин, ми оновили інтерактивну карту http://kyivzelenbud.com/maps/patrons-landing-2021/

На ній позначено конкретні місця, вказано перелік рослин для кожного з них, параметри саджанців, а також контакти фахівців, які проконсультують, допоможуть узгодити деталі та організувати сам захід.

 

 


14 серпня 2021 року колектив ТОВ «Букнет» висадив 36 дубів болотних на Оболонській набережній. У такий спосіб колектив вирішив відсвяткувати день народження компанії.

Болотний дуб – це дерево, яке часто зустрічається на ділянках біля річок і струмків. Дерево не вимогливе до ґрунту, любить сонце, проте може рости і в півтіні.

Під час вибору садивного матеріалу важливо звертати увагу на розташування ділянки, ґрунт, освітлення місцевості. Фахівці КО «Київзеленбуд» та районних КП УЗН допомагають у цьому тим, хто організовує акції з висадження дерев.


Відсьогодні у Павлівському сквері, розташованому на розі вулиць В.Винниченка та Павлівської, ростиме горобина звичайна. Ініціатором та меценатом акції стало ТОВ «Арістон Термо Україна». Заручившись підтримкою КП УЗН Шевченківського району, працівники компанії висадили 13 дерев.

Бути ініціаторами еко-акцій – це вже не просто тренд, данина модним віянням. Це життєва позиція, яка дає стимул створювати комфортний простір, дбати про чисте зелене майбутнє не лише для себе, а й для наступних поколінь.

Дякуємо!


У рамках всеукраїнської екологічної акції “Посади дерево”, яку ініціював канал “Інтер”, телеведучі та зірки шоу-бізнесу взяли участь в озелененні столиці – висадили 20 тополь “Італіка”. Ці дерева добре очищають повітря – інтенсивно поглинають вуглекислий газ, виділяють кисень, а також ростуть без пуху.

https://ukranews.com/ua/news/780984-televeduchi-sadyly-topoli-v-kyyevi


На бульварі Академіка Вернадського висаджено 20 тополь чорних Італіка. Цей захід відбувся в рамках всеукраїнської акції «Посади дерево», ініціатором якої є телеканал «Інтер». Працівники КП УЗН Святошинського району допомагали підготувати локацію та правильно висадити дерева. Участь в озелененні бульвару взяли ведучі телеканалу «Інтер», «Радіо П’ятниця», Ольга Сумська, Артур Боссо.

Акція #посадидерево у Києві проводиться вже не вперше. Минулого року ведучі «Інтеру» та артисти висадили 20 тополь на бул. Тараса Шевченка.

Загалом у Києві за перше півріччя висаджено вже близько 3000 дерев.


1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Тож більшість заходів сьогодні були присвячені дітям.
У парку “Позняки” відбулася акція “Діти – квіти життя”, під час якої було висаджено 12 декоративних яблунь. Ініціатором стала громадська організація “Київ Квітучий”, яка має на меті підвищувати екологічну свідомість киян. Учасникам допомагали висаджувати дерева працівники КП УЗН Дарницького району м. Києва.
А в парку “Відрадний” фахівці КП УЗН Солом’янського району провели майстер-клас для дітей та їхніх батьків. І потім всі разом висадили кущі і квіти біля нещодавно відкритого муралу про історію парку.
 


Мурал довжиною 77,1 м, висотою 2,87 м, який описує історію та розповідає про знакові місця у парку «Відрадний», увійшов до Національного реєстру рекордів України. Підготовчі роботи розпочалися 20 квітня, а 5 травня вже почали наносити ескізи на стіну.

Ініціатором створення муралу стала місцева громада, їх у цьому підтримало КП УЗН Солом’янського району і спільними зусиллями вдалося реалізувати цей масштабний проєкт. Художник Віталій Гідеван зобразив яблуневий цвіт, зелений лабіринт, міст, озеро, місцевих качок і навіть скульптуру» Життя» більш відому серед студентів як «Шара».

Як зазначає Маріанна Хмельницька, ініціаторка проекту, для достовірного відтворення розвитку парку консультувалася із краєзнавцем та істориком Сергієм Кардашем. Раніше за його ідеєю було перенесено пам’ятний камінь витоку р. Либідь.


Є компанії, які з року в рік висаджують дерева як меценати. У такий спосіб вони відзначають ювілейну дату для компанії, або ж день народження фірми чи профільне свято.

Газета «Юридична практика» вже другий рік поспіль висаджує дерева в центрі міста. Минулого року 25 тополь на бульварі Тараса Шевченка, а цього року 30 тополь на бульварі Лесі Українки. «Юридична практика» створила свою традицію, яка, сподіваємося, буде тривати не один рік.

1 2