Відкрито відремонтований сквер на вул. Чорнобильській, 12

Напередодні Дня захисників та захисниць України у Святошинському районі відкрито відремонтований сквер на вул. Чорнобильській, 12, у якому встановлено пам’ятний знак святошинцям, котрі загинули в АТО на Сході України. Під час відкриття оновленого скверу було вшановано пам’ять загиблих захисників та захисниць України, а також висаджено три робінії кулястої форми.

Під час капремонту було влаштовано з ФЕМ широку алею, що веде до меморіального каменя. Поруч з ним встановлено новий флагшток. Камінь обрамлюють туї: позаду висаджено 4 туї Смарагд, а вздовж алеї – 10 туй Даніка кулястої форми та близько 170 кущів хризантем. На початку алеї групами висаджено 35 кущів спіреї Голд.

Загалом у сквері було влаштовано доріжки з ФЕМ загальною площею 3480 кв. м, встановлено нові лави й урни для сміття. Близько половини площі скверу займають посівні газони.

Статус скверу земельній ділянці площею 0,65 га на вул. Чорнобильській, 12 у Святошинському районі м. Києва було на жадно рішенням Київської міської ради від 28 липня 2016 року № 875/875.