У Печерському районі столиці незабаром оновлять сквер біля пам’ятника Шолом-Алейхема. Ідею проекту нового місця відпочинку для киян запропонував громадський діяч та благодійник Уріель Штерн. Реалізовуватиме капітальний ремонт КО «Київзеленбуд». Як виглядатиме новий сквер та які сучасні рішення реалізують у його створенні, розповів генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король виданню Київ24.

Олексій Король: Новий сквер Шолом-Алейхема на Рогнідинській буде унікальним

 


Фахівці КО “Київзеленбуд” розробили проєкт Правил догляду за кронами дерев. Які зміни пропонується внести у догляд за рослинами та як вони вплинуть на стан зелених насаджень у місті, розповідав гендиректор підприємства Олексій Король журналістці програми “Ранок з Інтером”. 


Як повернути Києву статус найзеленішої та найгармонічнішої столиці? За яких умов каштан зможе залишитись символом Києва? Які дерева та кущі найкраще витримують урбаністичне навантаження? Property Times розпитав про це експертів. Перше інтерв’ю — з генеральним директором КО «Київзеленбуд» Олексієм Королем. Поговорили про стратегічні засади вирішення всієї гами питань «зеленого населення».

https://propertytimes.com.ua/interviews/devyat_stsenariyiv_ozelenennya_stolitsi_golova_kiyivzelenbudu_pro_analiz_ta_strategiyu_rozvitku_zelenih_prostoriv


Незабаром розпочнеться капітальний ремонт одного з найбільших у столиці парків — Голосіївського парку імені Максима Рильського у Голосіївському районі.

Наразі КО «Київзеленбуд» оголосив тендер на виконання частини робіт першої черги (всього у проекті чотири черги) на площі 3,3 га. Планується розпочати ремонт об’єктів в середині вересня, а завершити у жовтні. На ці цілі першочергово з бюджету столиці виділили 18 мільйонів гривень. «Вечірній Київ» проаналізував проект та з’ясував, що буде зроблено.

Останній раз парк імені Максима Рильського відремонтували на початку 2000-х років, і після того ніяких ремонтів не проводили, окрім прокладання за кошти меценатів однієї пішохідної доріжки.

Не так давно проект капітального ремонту парку пройшов всі експертизи, у тому числі, й природоохоронну, які належить виконати за найвищим класом наслідків СС3, адже мова йде про роботи на території природно-заповідного фонду у частині зони стаціонарної рекреації. Проектанти також затвердили окремий проект організації й етапності робіт, щоби мінімізувати незручності для відпочиваючих.

Повний текст статті за посиланням https://vechirniy.kyiv.ua/news/55425/

 


Олексій КОРОЛЬ, генеральний директор комунального об’єднання «Київзеленбуд»: У Києві багато унікальних місць: історичних, знакових, сучасних, незвичних локацій. Наші дворики не менш цікаві, ніж одеські, парки такі ж квітучі, як Ужгород в сакурах навесні, будівлі мають не менш історичне і туристичне значення, ніж львівські. Якщо ж говорити про парки й сквери, особисто мені важко обирати щось одне. Я бачу унікальність кожного. І, до речі, зараз все рідше можна почути «Зустрічаємося на Хрещатику». Та якщо уявити, що я маю провести екскурсію, щоб показати різний Київ, почнемо все ж із центру та історії.

Ексклюзивна Екскурсія Києвом від генерального директора КО «Київзеленбуд» Олексія Короля

 

 


Про інклюзивність як прийняття різниці і толерантність, про те, що формує людину в дитинстві та про важливість умов, які розвиватимуть згуртовану толерантну громаду говорить Олексій КОРОЛЬ, генеральний директор КО «Київзеленбуд».

Олексій КОРОЛЬ, генеральний директор КО «Київзеленбуд»: «Інклюзивність ‒ це про прийняття різниці»


У Києві підготували нові правила догляду за зеленими насадженнями, обстежують та лікують дерева, ремонтують та готують до відкриття нові парки та сквери. Про це «Вечірньому Києву» докладно розповів генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король.

Повне інтерв’ю зав посиланням: https://vechirniy.kyiv.ua/news/54459/

 


Чи повернуться в Київ каштани? Коли зникне тополиний пух? Навіщо обрізають дерева? Коли оновлять столичні парки? Ці і ще купу інших питань кияни чи не щодня залишають в коментарях в пабліках комунальних підприємств, що займаються озелененням міста. Це ми про районні управління КО Київзеленбуд.


Створення нових парків та скверів позитивно впливає на імідж районів та життя їх мешканців. Яскравий приклад тому — Деснянський район у столиці, де мешкає близько 345 тис. людей. Масив оточений здебільшого лісами, полями, а поблизу немає шкідливих виробництв. Тривалий час Троєщина вважалася класичним «спальним районом» з обмеженою транспортною доступністю, досить щільною забудовою та з невеликою кількістю місць відпочинку та громадських просторів, що змушувало місцевих жителів їхати в центр міста, додаючи навантаження на недосконалу транспортну інфраструктуру.

Але за останні 10 років ситуація стала змінюватися на краще — сьогодні Троєщина може похвалитися новими зеленими насадженнями і наявністю сучасних громадських просторів. Про один з них — нещодавно створений парк з водними об’єктами на Троєщині загальною площею 9,5 га, що розташований уздовж проспекту Шухевича між вулицями Оноре де Бальзака та проспектом Маяковського, нам би хотілось розповісти детальніше.

https://laburo.com.ua/mij-park-tvij-park/


У рамках всеукраїнської екологічної акції “Посади дерево”, яку ініціював канал “Інтер”, телеведучі та зірки шоу-бізнесу взяли участь в озелененні столиці – висадили 20 тополь “Італіка”. Ці дерева добре очищають повітря – інтенсивно поглинають вуглекислий газ, виділяють кисень, а також ростуть без пуху.

https://ukranews.com/ua/news/780984-televeduchi-sadyly-topoli-v-kyyevi

1 2 3 8