Сквер на перехресті вулиць Івана Гонти та Олени Теліги у Шевченківському районі повністю змінили. Донедавна занедбаний куточок, створений за всіма зразками «радянської убогості», нині  має вигляд  маленького зеленого парку. «Київзеленбуд» уточнює, що тут є все необхідне: лави в тіні дерев, яскравий дитячий майданчик, баскетбольне поле, знаряддя для занять ворк-аутом та гімнастикою, огороджена територією для дресирування собак.

Більше за посиланням: https://vechirniy.kyiv.ua/news/na-shulyavtsi-stvoryly-velykyy-suchasnyy-skver


Раніше Київ вважали одним з найзеленіших міст Європи. Ми впевнені, що і тепер місто лишається “в топі”. Тому для того, щоб відпочити на природі, необов’язково виїжджати за межі столиці. Адже парки і сквери Києва не перестають удосконалювати та реконструювати. #ВартовіCтолиці відвідали зони відпочинку та дізналися у людей, що їм подобається, а чого бракує у столичних парках.

Вартові столиці: як у Києві реконструюють зони відпочинку

Раніше Київ вважали одним з найзеленіших міст Європи. Ми впевнені, що і тепер місто лишається "в топі". Тому для того, щоб відпочити на природі, необов’язково виїжджати за межі столиці. Адже парки і сквери Києва не перестають удосконалювати та реконструювати. #ВартовіCтолиці відвідали зони відпочинку та дізналися у людей, що їм подобається, а чого бракує у столичних парках. КО "Київзеленбуд"Олексій Король

Gepostet von Телеканал Київ am Mittwoch, 15. Juli 2020

 

 


Київ має унікальне багатство – ліси, що його оточують.

Директор КП «Дарницьке лісопаркове господарство» Михайло Явний розповів «Вечірньому Києву», що у найстарішому лісництві біля Броварів є насадження, яким більше 160 років, а протоколи про лісові порушення складали ще майже 150 років тому – у старовинній будівлі лісової застави знайшли відповідні документи.

Як доглядають за лісами, чому вони хворіють, хто в них живе читайте і дивіться т за посиланням https://vechirniy.kyiv.ua/news/khto-shkodyt-lisam-bilya-kyyeva.

 


Окремо пластик, папір та скло. У 15 парках столиці буде встановлено 100 контейнерів для роздільного збору сміття. Перші з’явилися у парку з водними об’єктами на Троєщині.
Відсортоване сміття відправлятимуть на переробку.


Про газони, викошування та догляд за ними. Чи слід створювати мавританські газони у столиці та які недоліки високої трави слід враховувати при цьому? Про все це читайте в інтерв’ю в. о. генерального директора КО “Київзеленбуд” Олексія Короля для видання “Вечірній Київ”.

Читайте тут – “Майбутнє високої трави і газонів у Києві”

 


Коли Київ поверне першість найзеленішої столиці Європи?

Зростання Києва як сучасного мегаполісу має екологічні наслідки – погіршення якості повітря, підвищення температури за рахунок утворення "теплових островів", засипання та занедбання озер та річок. Вони пов'язані із скороченням рівня озеленення столиці. Якщо раніше Київ вважався найзеленішим містом Європи, то зараз ситуація кардинально змінилася. Що з цим робити поговоримо із Олексієм Королем, в. о. генерального директора КО "Київзеленбуд" та активістом Олександром Томазовим, ГО "Велодарниця".Svitlana Vovk Олексій Якименко @Αλέξανδρος τόμος https://i-ua.tv/programs/tochka-zoru/26599-koly-kyiv-poverne-pershist-naizelenishoi-stolytsi-yevropy#Київ #озеленення #Київзеленбуд #якість_повітря #захист_від_пилових_бурь #теплові_острови #зелені_насадження

Gepostet von Я-UA am Donnerstag, 7. Mai 2020


Про роботу наших працівників, вакантні робочі місця та чи підуть українці працювати в комунальну сферу за 6-8 тисяч грн., пропонованих Урядом.
На Співочому полі цвітуть більше 500 тисяч квітів – тюльпани,нарциси, гіацинти, мускарі. Цього року виставка працює в онлайн-режимі.

 

 

1 2 3 4