т. 044-272-61-82

[email protected]

Бахмат Юрій Олексійович

Генеральний директор КО «Київзеленбуд»

Народився 23 листопада 1986 року в місті  Бобровиця Чернігівської області. 

У 2009 році закінчив Київський національний торговельно-економічний університет, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство»  та здобув кваліфікацію магістра з правознавства, юриста.

У серпні цього ж року працював провідним спеціалістом, головним спеціалістом Юридичного департаменту Державного агентства України з інвестицій та інновацій.

З серпня 2011 року до квітня 2012 року – головний спеціаліст Юридичного департаменту Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України. У квітні 2012 року призначений на посаду заступника директора департаменту – начальника відділу нормативно-правової  роботи.

З жовтня 2014 року по березень 2015 року – заступник директора Юридичного департаменту Міністерства охорони здоров’я України. При цьому виконував обов’язки директора вказаного Департаменту з жовтня по грудень 2014 року.

З січня 2017 року до лютого 2021 року – помічник-консультант (на громадських засадах) керівництва Міністерства інфраструктури України. З 2020 року – радник начальника ДУ «Держгідрографія». 

З лютого 2021 року розпочав трудову діяльність у Київській міській державній адміністрації. До червня 2023 року обіймав посаду заступника начальника Управління – начальника відділу розвитку природно-заповідного фонду, парків та рекреації Управління екології та природних ресурсів КМДА. Опісля призначений  на посаду заступника директора Департаменту – начальника управління розвитку природно-заповідного фонду та зеленого господарства Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА.

Розпорядженням Київського міського голови від 19 жовтня 2023 року № 1012 Юрія Бахмата призначено на посаду Генерального директора КО «Київзеленбуд».

Одружений, виховує доньку.