Міська станція захисту зелених насаджень КО «Київзеленбуд»

є структурним підрозділом Київського комунального об’єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд».

Міська станція захисту зелених насаджень надає послуги щодо оздоровлення зелених насаджень, захисту їх від шкідників та хвороб, а також з благоустрою території м. Києва.

Відділ обстеження проводить обстеження зелених насаджень, здійснює контроль за дотримуванням охоронних договорів на зелені насадження.

Для забезпечення оздоровлення зелених насаджень міста, а також для запобігання виникнення аварійних ситуацій, пов’язаних з віковим станом дерев, станція виконує роботи по зняттю хворих, аварійних, сухостійних дерев,обрізці сухих гілок та омели, в тому числі і у великих обсягах в державних закладах освіти, охорони здоров’я та культури.

Для ліквідації аварійних ситуацій, викликаних непередбачуваним падінням дерев або їх частин, при МСЗН створено аварійно-диспетчерську службу, яка працює цілодобово: (044) 272-40-18

Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих!

Ми збільшуємо об’єкти природно-заповідного фонду, впроваджуємо нові стандарти озеленення та екологічні стандарти в м. Києві!

Ми створюємо креативний арт-простір!

Створюємо екозони та рекреації у міських лісах!

 Вакансії :

1. Озеленювач(обстеження, санітарна обрізка та омолодження зелених насаджень).

2. Водій автотранспорту(грузове авто).

Забезпечимо навчанням, обіцяємо розвиток та підтримку!

Робота в команді професіоналів!

Повний соціальний пакет!

Чекаємо на ваші резюме – [email protected]

Телефон – (044) 400 41 33