На Співочому полі розквітли історії кохання

1 жовтня на Співочому полі відкрилася найромантичніша виставка хризантем «Історії кохання».

Квіткові композиції розповідають про почуття та асоціації, які виникають, коли ми чуємо слово «кохання». 10 основних локацій – це історії з символами, які впізнає кожен.

Тут можна злетіти на крилах любові чи на повітряній кулі, загадати бажання біля дерева у формі серця чи в тунелі кохання, перенестися в Париж – місто закоханих, побачити карету з єдинорогом, який є символом відданого кохання лицаря до дами, сфотографуватися на фоні силуетів закоханих, лебедів та повітряних кульок, ведмедиків Teddy або ж на фоні серця, що символізує «космічну любов», коли зізнаються в коханні «від Місяця до Марса».

«Щорічна виставка хризантем, як і виставка тюльпанів – це традиція. Вона завжди є завершальним яскравим акордом сезону квітів. Для створення «історій кохання» було висаджено близько 30 тисяч кущів хризантем з мільйоном бутонів. Квіти обиралися за кольором: більше червоних, рожевих, багряних, і в доповненням білі й жовті. Романтики додає вечірнє підсвічування композицій», – розповідає генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король.

Висота композицій до 2,5 м. Кожна композиція – унікальна. Так, на локації з копією Ейфелевої вежі відтворили з хризантем Марсове поле, а для прогулянки по тунелю кохання знайшли справжній човен.   

«Це не просто інстаграмні локації. Це ціле місто кохання: з купідонами, арками для закоханих, казковими єдинорогами та ведмедиками Teddy. Виставки щороку стають цікавішими, яскравішими. І саме Співоче поле змінюється, ми створюємо комфортні умови для відвідувачів», – зазначає керівник компанії-оператора Співочого поля «Grand Event» Денис Погорєлко.

Виставка працює щодня з 1 до 31 жовтня з 10:00 до 20:00.

Адреса: вул. Лаврська, 31 (Співоче поле Печерського ландшафтного парку).

Вартість квитків: дорослий – 100 грн., дитячий – 25 грн. Дітям до 3 років, пенсіонерам, багатодітним сім’ям, учасникам антитерористичних операцій, інвалідам 1 і 2 груп та учасникам ліквідації наслідків чорнобильської аварії вхід на виставку безкоштовний.