Співоче поле перетвориться на концертний зал, що поєднає різні музичні жанри в Фестивалі хризантем!

05 жовтня о 12:00 відбудеться урочисте відкриття Фестивалю хризантем – традиційної осінньої виставки на території Печерського ландшафтного парку «Співоче поле», організованої КО «Київзеленбуд».

Цього разу квіти можна буде не лише побачити, а й почути. Вони розповідатимуть про музику. Дизайнери 10-ти районних КП УЗН Києва перетворять хризантеми на яскраві ноти, які втіляться у музичні жанри.

«Кажуть, що хризантема – це останній акорд в осінній симфонії фарб. І відвідувачі зможуть сповна насолодитися цим звучанням. В прямому та переносному сенсі. Співоче поле перетвориться на справжній концертний зал, який поєднає різні музичні жанри в одному Фестивалі! І звісно, де ще, як не на Фестивалі хризантем, можна побачити таке розмаїття оксамитових квітів? Існує близько 40 видів хризантем, і більшість з них представлені тут», – розповідає в. о. генерального директор КО «Київзеленбуд» Наталія Бєлоусова.

Виставка розміститься на 10 локаціях загальною площею майже 2000 кв. м.  Понад 25 тисяч хризантем різних сортів та кольорів перетворяться на мелодії блюзу, джазу, кантрі, металу, лаунжу, рок-н-ролу, диско, перевтіляться у твори Баха, групи «Beatles» і розкриють таємницю пристрасного аргентинського танго! Для оформлення композицій використані також об’ємні конструкції, мармурова крихта, декоративна щепу, елементи з фанери та металу. Деякі конструкції сягають до 3 м у висоту.

«Ми провели невеликий експеримент – вмикали симфонічну музику в теплицях із хризантемами, і побачили, що квіти ростуть швидше під ці мелодії. Тож спільно з КО «Київзеленбуд» ми вирішили створити не просто 10 унікальних квіткових композицій, а й заграти персональний музичний концерт біля кожної з них», – говорить керівник компанії-оператора Співочого Поля Grand Event Денис Погорєлко.

За словами Дениса Погорєлка, спеціально до Фестивалю були створені музичні інструменти зі штучної трави. Гості зможуть зробити безліч фотографій, наприклад, із «зеленими» гітарою, арфою. Відвідувачі також матимуть можливість взяти участь у виборі теми наступної виставки квітів – 2019 року.

Виставка триватиме до 28-го жовтня.

Години роботи: з 9:00 до 21:00, без вихідних.

Вхід: 50 гривень – дорослий, дитячий – 25 гривень.

Для дітей до 7 років, багатодітних сімей, пенсіонерів, учасників АТО, інвалідів 1 та 2 групи та учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – вхід безкоштовний.

Адреса: вул. Лаврська, 33 (15 хвилин від метро «Арсенальна»).

Акредитація ЗМІ – до 18:00 04.10.18. Контактна особа – Тетяна Фальчук, прес-секретар КО «Київзеленбуд», 097-827-55-50, [email protected].