У День Гідності та Свободи у Парку захисників України вшанували честь борців за державну незалежність

21 листопада, у День  Гідності та Свободи, у Парку захисників України представники КО «Київзеленбуд» разом з військовими, представниками Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та КП УЗН Соломʼянського району поклали квіти біля пам’ятної артилерійської гільзи,  а також разом висадили більше десятка лип та ялин. За словами генерального директора КО «Київзеленбуд» Юрія Бахмата, символічна подія пройшла на честь борців за волю України.

«Сьогодні у День Гідності та Свободи хочу подякувати усім, хто захищав та продовжує захищати нашу територіальну цілісність та наш європейський вибір. Шана і вічна памʼять тим, хто заплатив найвищу ціну за нашу свободу! Принагідно, дякую працівникам КО «Київзеленбуд» та працівникам комунальних підприємств, що входять до його складу, які сьогодні виконують свій військовий обовʼязок. Бережіть себе!»  – зазначив Юрій Бахмат. 

Парк захисників України знаходиться між вулицями Вінницька, Святослава Хороброго, Ернста і Повітрофлотським проспектом. Його площа становить майже 4,3 га.   У 2016 році на місці майбутнього парку було урочисто закладено символічну гільзу від 125-міліметрового снаряда. У грудні 2019 року у Парку захисників України відкрили пам’ятник Воїнам-інтернаціоналістам.

Сьогодні на території проходять зустрічі ветеранів та волонтерів, патріотичні заходи для школярів, акції вшанування пам’яті  Героїв України.