У День Незалежності висловлюємо подяку й шану нашим воїнам!

У День Незалежності ми завжди говоримо про те, як пишаємося своєю Україною: сильною і вільною, красивою, квітучою і родючою, яка ростить талановитих і мудрих людей. Сьогодні ж хочемо подякувати тим, завдяки кому у нашої держави є саме таке майбутнє – нашим захисникам!
188 працівників КО «Київзеленбуд, районних КП УЗН та КП ЛПГ взяли до рук зброю, щоб захищати Україну, її Незалежність та наші життя. 7 воїнів повернулися у Київ і продовжують працювати, деякі тимчасово повернулися з фронту і проходять лікування після поранень. А 9 наших колег повернулися «на щиті»…
Серед наших захисників є озеленювачі, інженери, начальники, заступники керівників, лісівники, майстри. Є історії, коли служать батьки й сини, друзі, зовсім юні й мудрі роками. Кожен з них – для нас герой! Ми схиляємо голови перед їхнім подвигом. Нам болить за загиблих і за тих, хто щохвилини ризикує собою на передовій.
 
Ми мали змогу запитати у наших воїнів, що для них означає День Незалежності.
 
Артем Алєксюк, інженер КП УЗН Солом’янського району, старший офіцер на батареї, лейтенант, 32 ОМБр:
🇺🇦 В цей день, як і кожен інший зараз, є одне бажання – швидше перемогти ворога!
 
Олександр Марков, начальник виробничої дільниці К ПУЗН Дарницького району, командир взводу:
🇺🇦 Це – Життя! Свобода і Воля нашого Народу! Показник Незламності і Сили Духу Українців!
 
Вадим Мотуз, перший заступник КО «Київзеленбуд», молодший сержант 27 Печерської бригади НГУ:
🇺🇦 Ставлення до Дня Незалежності не змінилося. Я завжди поважав це свято. Хіба що цінність його зросла – ми платимо дуже високу ціну. День Незалежності – це про усвідомлення свободи, про згуртованість, про очікування тих, хто захищає Україну, про скорботу за тими, хто вже не повернеться, за військовими і цивільними, хто загинув від рук ворога. Цей день викликає змішані відчуття: гордості, шани, болю і прагнення перемогти.
 
Вадим Рябоконь, начальник ремонтно-будівельного відділу КП УЗН Солом’янського району, солдат, 112 бригада:
🇺🇦 День Незалежності України – це значна дата для українців, а особливо для військових. Адже ми боремося і докладаємо неймовірних зусиль задля Незалежності! Кожен крок до Перемоги надає нам сил і впевненості, що ми все робимо правильно! Стоїмо вперто, щоб наші діти жили в Незалежній державі! Багато хто віддає своє життя, щоб ця дата лишалась для нас, українців, визначною і кожен наступний рік ми проживали в Незалежній Україні! Разом до Перемоги!
 
Василь Колос, головний агроном КП УЗН Подільського району, старший лейтенант 105 ОБрТрО:
🇺🇦 Раніше цей День сприймався більше як вихідний, а зараз кожен (напевно) осмислює саме слово «незалежний». Незалежний – це вільний у всьому: від нав’язливої думки, від інших. Хочеться побажати якнайшвидшої перемоги, миру і злагоди у нашому спільному домі. Щоб досягнення наших захисників, волонтерів і небайдужих українців стали міцними цеглинами в будівництві великої держави України, якою зможуть пишатись наші діти. Зараз як ніколи – це наша честь і відповідальність у створенні повністю нової української держави та знищення усіх ворогів, які ведуть проти нас війну.
 
Олексій Міцкевич, озеленювач КП УЗН Дарницького району, рядовий, 5 ОШБр:
🇺🇦 День Незалежності – це завжди головне свято, і ніякий Новий рік з ним не порівняється. Єдина відмінність з попередніми роками – зараз все цінується набагато більше! Та найважливішим все ж стане свято Перемоги. Моя сім’я завжди була патріотичною, ми – українці і пишаємося цим! І з 24 лютого було зрозуміло, що слід захищати своє.