У столиці встановили 17 рамок – розпилювачів води.

КО «Київзеленбуд» стало ініціатором  проекту “охолоджувальна рамка”: встановлено 17 рамок-розпилювачів води в парках та скверах Києва.  На «охолодження»  за 6 годин витрачається 1 куб.м. води на 1 рамку.  Матеріалом для них стала деревина, отримана від сухостійних і аварійних дерев після санітарної обрізки, також до конструкції прикріплено 6 форсунок-розпилювачів.

Генеральний директор КО «Київзеленбуд» Михайло Наконечний зазначив: «Сподіваємося, що встановлення даних рамок допоможе киянам та гостям столиці легше переносити спеку. Конструкція виготовлена з екологічного матеріалу за власні господарські кошти районних комунальних підприємств, працюватимуть рамки у спекотний період дня – тому,запрошуємо, всіх на охолоджуючу сієсту в парках та скверах столиці!»

За прогнозами синоптиків, у столиці спостерігатиметься спекотна погода.

Отже, перелік локацій з рамками-розпилювачами: Голосіївський  район – парк Голосіївський; Дарницький – парк «Позняки», сквер імені Кошиця; Деснянський – парки  «Молодіжний» і «Деснянський»;  Дніпровський – парки  «Тельбін» і «Перемога»; Оболонь – сквер на перетині  Оболонського  проспекту  з  Тимошенко; Печерський – Маріїнський парк; Поділ – Куренівський парк і Червона Пресня; Святошинський – парк «Совки»,  Солом’янський – парки  «Островського», «Відрадний»; Шевченківський – парк імені Т. Шевченка, сквер імені Гончара.