Вечірній Київ про те, як КО “Київзеленбуд” підготувався до пожежонебезпечного періоду

Ліс навколо Києва не дадуть спалити: як підготувалися спеціалісти

Як нагадує «Київзеленбуд», в пожежонебезпечний період в’їзд в ліс автомобілів суворо заборонений.  На 170 дорогах, що ведуть з міста в ліси, стоять шлагбауми. Тому у лісі можна гуляти тільки пішки. За розведення багать лісові патрулі мають право стягувати адміністративний штраф. Нагадаємо, що найбільш  пожежонебезпечні ділянки – це соснові ліси в районі Вишгорода, на околицях Дарницького, Деснянського районів. Розводити багаття, смажити шашлики дозволяється в пікнікових зонах, які вже облаштовані.

У «Київзеленбуді» попередили, що у суху погоду дуже високий ризик  пожеж, вони, крім всього, ще й забруднюють навколишнє середовище. Також вогонь може перекинутись на присадибні території. За декілька годин неконтрольована пожежа може знищити цілі лісові масиви, які росли десятками років, а це -багатомільйонні збитки. Пожежі несуть страшну смерть птахам, звірям, плазунам, комахам, також знищуються їхні домівки.

Початок небезпечного періоду вимагає пильної уваги лісництв, а також високопрофесійної підготовки. «Київзеленбуд» забезпечив  свої лісові господарства новітніми технічними засобами попередження та боротьби із вогнем, а також системою відеонагляду, що реагує на підвищення температури, а також пожежні машини.

«Вечірній Київ»