Емірган – паркова перлина Стамбулу.

Парк Емірган – історичний міський парк, розташований в Еміргане, частини стамбульського району Бешикташ, на європейському березі Босфору. Емірган – один з найбільших громадських парків в Стамбулі.

Нині парк Емірган є власністю столичного муніципалітету Стамбул і керується ним. Він займає площу в 117 акрів.

У парку з двома декоративними ставками можна нарахувати більше ніж 120 видів різних рослин. Виділяються наступні дерева парку: сосна пінія, турецька сосна, алеппская сосна, гімалайський сосна, веймутова сосна, приморська сосна, японський кедр, ялина, блакитна ялина, атласский кедр, ліванський кедр, гімалайський кедр, бук, ясен, мильне дерево, вавилонська верба, угорський дуб, одноцветнгая ялиця, двулапостной гінкго, секвойя і камфорне дерево .

Безліч бігових доріжок і столи для пікніка додав популярності парку Емірган як зоні відпочинку для місцевих жителів, особливо в вихідні та святкові дні. Три історичних павільйону, названі за кольором свого екстер’єру, були реконструйовані в 1979-1983 роках.

Парк Емірган асоціюється з тюльпаном, традиційною квіткою, що дав назву епохи (1718-1730 роки) в османської історії. Спеціальний сад був розбитий в парку Емірган в 1960-і роки, з метою відродити в місті традицію вирощування тюльпанів. З 2005 року в квітні проводиться щорічний Міжнародний фестиваль тюльпанів, коли одночасно висаджують сотні цих квіток .