Щорічно проходить в польському виставковочному центру Познані (міжнародного виставкового центру Познані). За останні 5 років виставка проходить в останні вихідні лютого, напередодні посівної. Це дуже вдалий час для укладання нових угод та пошуку нових партнерів у цій галузі.

Gardenia – це прекрасна можливість зустрітися з постачальниками і виробниками сільськогосподарської техніки, обміну досвідом з колегами та отримати нові практичні знання в садівництва і сільське господарство промисловість. за час свого існування, в Gardenia став місцем зустрічі для фахівців.


Також відомий під назвою Сад Європи (англ. Garden of Europe.

Сад Кекенгоф, розташований на 32 гектарах землі, знаменитий своїми квітами і великими тюльпановими полянами. У парку посаджено 4,5 мільйона тюльпанів 100 різних різновидів. Тут три оранжереї: з тюльпанами, золотими нарцисами і пишним бузком в одній, червоними трояндами в інший і орхідеями в третій.

Парк щорічно відкривається для відвідувачів приблизно з 20-х чисел березня до 20-х чисел травня. Наприкінці квітня там проходить парад квітів «Bloemencorso Bollenstreek» — процесія різних композицій, складених з квітів.

Парк був спроектований в 1840 році ландшафтними архітекторами Зохерами, які свого часу спроектували розбивку Вонделпарка в Амстердамі. Вперше виставка квітів у Кекенгофі пройшла в 1949році з ініціативи бургомістра міста Ліссе пана Ламбоя. Тепер Кекенгоф щорічно відвідують понад 800 тисяч туристів з різних країн.

У парку близько 7 мільйонів цибулиних ( гіацинти, крокуси, нарциси, рябчики, мускарії). З них близько 4,5 мільйонів тюльпанів, близько 100 різновидів. Близько 90 дерев.

У парку знаходяться:

  • Павільйон ” Віллема Олександра” ( Willem-Alexander) амаріли, гіацинти, гортензії, лілеї, горшекові рослини і цибулини квіти в горщиках.
  • Павільйон Ораньє Нассау ( Oranje Nassau) – фрезії, Гербери, троянди, тюльпани, іриси, альстромерії, нарциси, хрезантеми, калли, гвоздики.
  • Павільйон Біатрікс ( Beatrix) є особистим павільйоном принцеси Нідерландів. Розміщений в північній частині парку, біля вітряка. В ньому представленні експозиції орхідей.

Парк Емірган – історичний міський парк, розташований в Еміргане, частини стамбульського району Бешикташ, на європейському березі Босфору. Емірган – один з найбільших громадських парків в Стамбулі.

Нині парк Емірган є власністю столичного муніципалітету Стамбул і керується ним. Він займає площу в 117 акрів.

У парку з двома декоративними ставками можна нарахувати більше ніж 120 видів різних рослин. Виділяються наступні дерева парку: сосна пінія, турецька сосна, алеппская сосна, гімалайський сосна, веймутова сосна, приморська сосна, японський кедр, ялина, блакитна ялина, атласский кедр, ліванський кедр, гімалайський кедр, бук, ясен, мильне дерево, вавилонська верба, угорський дуб, одноцветнгая ялиця, двулапостной гінкго, секвойя і камфорне дерево .

Безліч бігових доріжок і столи для пікніка додав популярності парку Емірган як зоні відпочинку для місцевих жителів, особливо в вихідні та святкові дні. Три історичних павільйону, названі за кольором свого екстер’єру, були реконструйовані в 1979-1983 роках.

Парк Емірган асоціюється з тюльпаном, традиційною квіткою, що дав назву епохи (1718-1730 роки) в османської історії. Спеціальний сад був розбитий в парку Емірган в 1960-і роки, з метою відродити в місті традицію вирощування тюльпанів. З 2005 року в квітні проводиться щорічний Міжнародний фестиваль тюльпанів, коли одночасно висаджують сотні цих квіток .