Кекенгоф — королівський парк квітів у Нідерландах.

Також відомий під назвою Сад Європи (англ. Garden of Europe.

Сад Кекенгоф, розташований на 32 гектарах землі, знаменитий своїми квітами і великими тюльпановими полянами. У парку посаджено 4,5 мільйона тюльпанів 100 різних різновидів. Тут три оранжереї: з тюльпанами, золотими нарцисами і пишним бузком в одній, червоними трояндами в інший і орхідеями в третій.

Парк щорічно відкривається для відвідувачів приблизно з 20-х чисел березня до 20-х чисел травня. Наприкінці квітня там проходить парад квітів «Bloemencorso Bollenstreek» — процесія різних композицій, складених з квітів.

Парк був спроектований в 1840 році ландшафтними архітекторами Зохерами, які свого часу спроектували розбивку Вонделпарка в Амстердамі. Вперше виставка квітів у Кекенгофі пройшла в 1949році з ініціативи бургомістра міста Ліссе пана Ламбоя. Тепер Кекенгоф щорічно відвідують понад 800 тисяч туристів з різних країн.

У парку близько 7 мільйонів цибулиних ( гіацинти, крокуси, нарциси, рябчики, мускарії). З них близько 4,5 мільйонів тюльпанів, близько 100 різновидів. Близько 90 дерев.

У парку знаходяться:

  • Павільйон ” Віллема Олександра” ( Willem-Alexander) амаріли, гіацинти, гортензії, лілеї, горшекові рослини і цибулини квіти в горщиках.
  • Павільйон Ораньє Нассау ( Oranje Nassau) – фрезії, Гербери, троянди, тюльпани, іриси, альстромерії, нарциси, хрезантеми, калли, гвоздики.
  • Павільйон Біатрікс ( Beatrix) є особистим павільйоном принцеси Нідерландів. Розміщений в північній частині парку, біля вітряка. В ньому представленні експозиції орхідей.