• КО «КИЇВЗЕЛЕНБУД» – це:
    128 парків і 618 скверів
  • КО «КИЇВЗЕЛЕНБУД» – це:
    3 лісопаркових господарства
    площею 32 000 га
  • КО «Київзеленбуд» - це, в першу чергу, люди
    На наших підприємствах працює 2712 працівників
 

1 жовтня на Співочому полі відкрилася найромантичніша виставка хризантем «Історії кохання».

Квіткові композиції розповідають про почуття та асоціації, які виникають, коли ми чуємо слово «кохання». 10 основних локацій – це історії з символами, які впізнає кожен.

Тут можна злетіти на крилах любові чи на повітряній кулі, загадати бажання біля дерева у формі серця чи в тунелі кохання, перенестися в Париж – місто закоханих, побачити карету з єдинорогом, який є символом відданого кохання лицаря до дами, сфотографуватися на фоні силуетів закоханих, лебедів та повітряних кульок, ведмедиків Teddy або ж на фоні серця, що символізує «космічну любов», коли зізнаються в коханні «від Місяця до Марса».

«Щорічна виставка хризантем, як і виставка тюльпанів – це традиція. Вона завжди є завершальним яскравим акордом сезону квітів. Для створення «історій кохання» було висаджено близько 30 тисяч кущів хризантем з мільйоном бутонів. Квіти обиралися за кольором: більше червоних, рожевих, багряних, і в доповненням білі й жовті. Романтики додає вечірнє підсвічування композицій», – розповідає генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король.

Висота композицій до 2,5 м. Кожна композиція – унікальна. Так, на локації з копією Ейфелевої вежі відтворили з хризантем Марсове поле, а для прогулянки по тунелю кохання знайшли справжній човен.   

«Це не просто інстаграмні локації. Це ціле місто кохання: з купідонами, арками для закоханих, казковими єдинорогами та ведмедиками Teddy. Виставки щороку стають цікавішими, яскравішими. І саме Співоче поле змінюється, ми створюємо комфортні умови для відвідувачів», – зазначає керівник компанії-оператора Співочого поля «Grand Event» Денис Погорєлко.

Виставка працює щодня з 1 до 31 жовтня з 10:00 до 20:00.

Адреса: вул. Лаврська, 31 (Співоче поле Печерського ландшафтного парку).

Вартість квитків: дорослий – 100 грн., дитячий – 25 грн. Дітям до 3 років, пенсіонерам, багатодітним сім’ям, учасникам антитерористичних операцій, інвалідам 1 і 2 груп та учасникам ліквідації наслідків чорнобильської аварії вхід на виставку безкоштовний.

 

20 серпня на Співочому полі відкрилася виставка квітів «У Всесвіті Марії Примаченко», присвячена 30-річчю Незалежності України.

Для створення 10 тематичних квіткових полотен було висаджено майже 300 тисяч рослин. Героями виставки стали фантастичні персонажі картин «Ведмеді на пасіці», «Поліський нирьок», «Молодий левик», «Дракон», «Болотяний звір», «Синій бик», «Бичок-третячок», «Голубка розпустила крила, хоче на землі мира», «Якби Ной умів малювати» та інших робіт художниці. Всі фігури об’ємні, деякі сягають у висоту більше 4 метрів. Є композиції, які об’єднують у собі кілька творів майстрині.

Тема обрана не випадково. Адже Марія Примаченко та її картини у жанрі «наївного мистецтва» є чи не найвідомішим символом українського мистецтва. Роботи українки виставлялися на найвідоміших виставках у Франції, Німеччині, Канаді, Чехії, Польщі, Болгарії та інших країнах світу. Кажуть, Пабло Пікасо захоплювався, що живе в один час із Марією Примаченко, а Марк Шагал, натхненний її творчістю,  сам почав малювати дивних звірів.

Доповненням до головної теми стануть масштабні фігури балерин у національному одязі, які будуть рухатися за допомогою спеціальної аніматроніки.

Підсумки виконаних робіт за 2020 рік
3
Фестивалі
на Співочому полі
80
Оновлених парків
та скверів
7,8 млн.
висаджено квітів
89 тис.
Висаджено дерев
та кущів