Продовжуємо обстежувати пам’ятки природи за допомогою імпульсного томографа Арботом. Сьогодні обстежили дерева у Подільському районі.
Вік цих дубів – 250-350 років. Як показали результати дослідження, всі вони мають певні ураження і потребують лікування. У деяких дерев є дупла. Передбачено провести санітарну обрізку дубів з метою видалення сухих, уражених та аварійних гілок, чищення та обробка дупел фунгіцидом, щоб не поширювався грибок та гниль всередині стовбуру та встановлення захисної сітки.
Загалом подібні заходи
В рамках проведення спеціальних заходів, спрямованих на запобігання нищенню чи пошкодженню природних комплексів територій та об’єктів ПЗФ, затверджених рішенням Київради, цього року проводиться лікування 14 вікових дерев, які є ботанічними пам’ятками природи місцевого значення («Дуби 6-го листопада» на вул. Кобзарській, 25 – 6 дерев, «Вікові дуби» на вул. Вишгородській, 49-51 – 5 дерев, «Три дуби» на перехресті вул. Осиповського та вул. Вітряні гори – 3 дерева).

Робочий день працівників районних КП УЗН розпочався ще вдосвіта з розчищення доріжок від снігу та посипання їх протиожеледною сумішшю. Крім того, сніг прибирають з дитячих та спортивних майданчиків, струшують його з лав.
Загалом парки та сквери з самого ранку розчищають 820 працівників районних КП УЗН, було задіяно 63 одиниці техніки та використано 6,7 тонн протиожеледної суміші.


Відбулася робоча нарада щодо благоустрою нового парку біля озера Срібний кіл, капітальний ремонт якого планується розпочати у 2022 році. Під час коригування ескізного проєкту були враховані пропозиції мешканців, зібрані ГО «Парк Срібний Кіл»

Концепція благоустрою парку полягає у створенні комфортного простору для кожного, з локаціями за інтересами і при цьому із збереженням рельєфу місцевості.

Як зазначає генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король, при проєктуванні провели ландшафтне планування території, враховуючи рельєф місцевості: «Парк Срібний кіл» матиме зонування територій для різного відпочинку: активного, спокійного, з дітьми, для спортсменів, для насолоди природою тощо. Звісно, будуть пішохідні доріжки, спортивні зони, дитячі майданчики, місця для відпочинку біля води, збудуємо вбиральню. Вже є бачення озеленення території з новими декоративними насадженнями, шумо- та пилозахисними живоплотом від просп. Бажана».

Реалізація проекту відбувається за сприяння депутата Київської міської ради Григорія Маленка та активної участі ГО «Парк Срібний кіл».

 


Ще один кишеньковий парк з’явився у Києві. Завершено капітальний ремонт скверу на вул. Петра Вершигори, 5 у Дніпровському районі.

До капремонту тут було справжнє сміттєзвалище, яке жителі прилеглих будинків самі собі влаштували. Сюди звозили весь непотріб: будівельне, побутове сміття, старі меблі.

Сьогодні ж територію не впізнати. Прокладено доріжки з ФЕМ, встановлено лави й урни. Спільно з КП по УЗН Дніпровського району та КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» було влаштовано простір для вигулу собак площею 837 кв. м.

У сквері площею 0,6 га було висаджено 80 крупномірних лип широколистих, 449 кущів, зокрема, барбарис Тунберга, пухироплідник калинолистий, спірею ВанГутта, форзицію, а також посіяно газон.

Нагадаємо, статус скверу земельна ділянка, розташована за адресою вул. Петра Вершигори, 5 у Дніпровському районі отримала відповідно до рішення Київської міської ради від 26.06.2018 № 980/5044.


Парк «Прибережний» у затоці Берковщина поступово змінюється і набирає обрисів справжньої зони відпочинку. Тут з’явилися вже доріжки, лави, урни, габіонні укріплення берегів, штучний озеленений пагорб, де з’явиться унікальна дитяча фотозона, встановлені спортивні елементи, влаштовується газон та висаджено живі огорожі з кущів. Далі буде…

 

 


У Печерському районі столиці незабаром оновлять сквер біля пам’ятника Шолом-Алейхема. Ідею проекту нового місця відпочинку для киян запропонував громадський діяч та благодійник Уріель Штерн. Реалізовуватиме капітальний ремонт КО «Київзеленбуд». Як виглядатиме новий сквер та які сучасні рішення реалізують у його створенні, розповів генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король виданню Київ24.

Олексій Король: Новий сквер Шолом-Алейхема на Рогнідинській буде унікальним

 


На Русанівській набережній, 6 з’явився новий дитячий майданчик. Його площа 1000 кв. м. Покриття з наливної гуми робить ігри дітей безпечнішими, а різноманіття елементів – цікавішими. Майданчик розрахований на різну вікову категорію. Головними його елементами є ігрові комплекси у вигляді тварин. Також на майданчику є пісочниця з будиночком, канатно-ігровий комплекс, різні гойдалки та розвиваючі елементи.

На території майданчика встановлено 20 лав та 10 урн для сміття. Щоб тут можна було гратися і в вечірній час, заплановано встановити 6 опор освітлення з LED-світильниками на сонячних батареях.

 

 


У парку «Привокзальний» у Дарницькому районі завершальна стадія капремонту – озеленення. Сьогодні висаджували крупномірні дерева: вишню пташину (сакуру), глід та ялину звичайну.

Під час капітального ремонту парку було демонтовано 23 незаконно встановлених МАФи. Через стихійну торгівлю територія більше нагадувала смітник, ніж зелену зону. Щоб подібне не повторилося, парк огородили по периметру. Тепер тут нові доріжки з ФЕМ, яскравий дитячий ігровий комплекс «Річковий вокзал» та окремий простір для вигулу тварин.

Для озеленення були обрані як листяні, так і хвойні рослини. Загалом, враховуючи висаджені сьогодні дерева, тут з’явилося 169 нових дерев, більше 3000 кущів, а також багаторічники.  Кущі висаджені в живоплоти та окремими декоративними групами. Також влаштовано газон.

Наступного тижня у парку з’являться нові лави та урни.


27 листопада Україна вшанує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років – геноциду Українського народу – та масових голодів 1921-1923 та 1946-1947 років.
Українські демографи підрахували, що під час Голодомору 1932-1933 років померло понад 1,5 млн. хлопчиків і дівчаток віком до 10 років. ЗА цією сухою статистикою – біль, страх і смерть.
Голодомор – це геноцид проти Українського народу, спланований та реалізований комуністичним керівництвом сталінського режиму. Згідно з Конвенцією ООН «Про запобігання злочину геноциду і покарання за нього» від 9 грудня 1948 року, геноцидом вважаються умисні дії, спрямовані на цілковите або часткове знищення національних, етнічних, расових або релігійних груп шляхом вбивства членів цієї групи; нанесення їм тяжких тілесних або психічних ушкоджень; навмисне створення життєвих умов, розрахованих на повне або часткове знищення групи; дії, розраховані на унеможливлення народження дітей в середовищі групи; насильницька передача дітей цієї групи іншій групі.

Сніг, який вчора привітав Київ, огорнув місто у білу ковдру. Сьогодні з самого ранку 279 працівників районних КП УЗН прибирають сніг, який осів на доріжках та лавах, дитячих та спортивних майданчиках, деревах та кущах.

До справжньої зими лишилося півкроку.

1 2 3 70