Квітковий фестиваль на Співочому розпочався!

Стартувала виставка квітів “Українське.Своє.Особливе”

На Співочому полі Печерського ландшафтного парку 18 серпня відбулося урочисте відкриття виставки квітів , яка носить назву “Українське. Своє.Особливе. V.S.» за участі заступника міського голови Перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс та генерального директора КО «Київзеленбуд» Михайло Наконечний

200 тисяч квітів з інтертними матеріалами сформують унікальну мапу України. Карпатські гори з виноградниками, степові візерунки Таврії, багатовекторна Галичина унікальна Наддніпрянщина, душевна Полтавщина – 10 квіткових композицій до Дня Незалежності будепрезентовано на Співочому полі, де збережені справжні українські традиції та символи – основа нашої історії та слави.

 

“Співоче поле вже традиційно являється креативним арт-майданчиком для кожного. Тут знайдуть дозвілля мами з малюками, молодь. Спеціально влаштовуємо кінопокази під відкритим небом, встановлюємо арт-скульптури. Вірю, що екзлюзивний проект для туристів буде цікавим. Запрошуємо на Співоче поле увібрати аромат різнобарвної України – побачитиособливу та унікальну .самобутню українську культуру”, – підкреслив генеральний директор КО “Київзеленбуд” Михайло Наконечний.

Крім квіткового фестивалю, на різнобарвному майданчику традиційно щовихідні будуть проводитись майстер-класи та розважальна програма для дітей. Працює квітковий фестиваль щодня з 9.00 до 21.00 до 11 вересня 2017 року.