Відкрили оновлений «Лісовий равлик» – дитячий майданчик з ігровими елементами у Виноградарському лісі

Продовжуємо реалізовувати проєкти громадського бюджету. Сьогодні відкрили оновлений «Лісовий равлик» – дитячий майданчик з ігровими елементами у Виноградарському лісі.

«Дитячий майданчик «Лісовий равлик» у Виноградарському лісі – крутий приклад реалізованого проєкту Громадського бюджету Києва. Цього року тут з’явилися ще три елементи і були відремонтовані встановлені раніше. До речі, це не перший і не єдиний проєкт у Виноградарському лісі, який ми втілили в життя. А все тому, що в ініціаторів є не просто ідея. Вони знають, чому це потрібно і як це має виглядати, мають приклади і  активно беруть участь у реалізації», – зазначає генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король.

Тут завжди був дитячий майданчик з елементами з дерева. З часом він застарів, елементи не замінювалися, деякі взагалі демонтували. У 2017 році було до Громадського бюджету Києва подано проєкт про відновлення екомайданчика, і вже у 2018-му майданчик було відновлено. «Лісовий равлик» став популярним місцем для відпочинку з дітьми.

«Після відновлення занедбаного дитячого майданчика у виноградарському лісі, попит дітей на користування ним надзвичайно великий. Розширення спортивно-оздоровчого дитячого еко-майданчику «Лісовий равлик» дасть можливість задовольнити великий попит дітей і підлітків безкоштовно активно відпочивати в найпопулярнішому місці, де вони зазвичай гуляють», – пояснювали ініціатори проєкту під час подання проєкту у 2020 році.

Дякуємо @Алексей Коваленко, Форум розвитку громадянського суспільств та КП «Святошинське ЛПГ» за успішну співпрацю!

З 2017 року КО «Київзеленбуд» вже втілив в життя 8 проєктів Громадського бюджету міста Києва. Цього року вже завершені роботи на «Лісовому равлику» та влаштовано автономне освітлення у сквері POZNIAKY VILLAGE. До кінця року плануємо реалізувати ще 3 проєкти:

  • «Качині історії» – облаштування острівка для життя та годування птахів на озері № 1 у парку «Нивки»;
  • облаштування велосипедного маршруту «Лісова пісня» у Биківнянському ліс;
  • Екопарк «Сирецький яр».