Частинка Лапландії у Солом’янському районі столиці. У рамках меценатського проєкту «Joy of Play», 24 травня відбулося відкриття дитячого майданчика на вулиці Гетьмана, 1, з унікальним «Супер Кубом», привезеним з міста-резиденції Санта Клауса.

Наразі це єдиний подібний вертикальний ігровий простір в Україні, з ексклюзивним дизайном, виготовленим з натурального дерева.

Гігантський СуперКуб – результат кількарічної роботи дизайн-студії фінського виробника – Lappset Group. Понад 50 дітей одночасно можуть знаходитись всередині Кубу, який виготовили з північної сосни та привезли до Києва з Рованіємі (Фінська Лапландія) – єдиної офіційної резиденції Санта Клауса в світі. З обох сторін Кубу на землю спускаються дві гігантських металевих гірки.

Також на майданчику облаштовано інклюзивний гральний комплекс з натуральної лапландської деревини, кількох пружинних качалок та трьох гойдалок. Весь гральний простір забезпечений травмо-безпечним покриттям «штучна трава». Також встановлено нові лави та урни.

Як зазначають меценати, цей майданчик буде не лише місцем для гри та розваг, але й куточком дитячої радості у складних умовах війни.

Гроші на встановлення майданчику були подаровані декількома компаніями та приватними особами Фінляндії та Данії.

Дякуємо засновникам проєкту «Joy of Play/Радість Гри» – сім’ї Хартвалл з Фінляндії, міжнародним меценатам – компаніям Reima, Lappset, Nilpeter, які об’єднали зусилля, аби сьогодні підтримати Україну. Проєкт втілено за співпраці з громадським об’єднанням Інститут “Республіка” та компанією “Нові Горизонти 2005”. Мета проєкту – створити ігровий простір, де діти і підлітки відчуватимуть радість гри та спілкування, попри війну.


У парку «Перемога», що у Дніпровському районі столиці, облаштували 9 великих квітників у чашах. Всі матеріали для створення бетонних конструкцій надали меценати. Майже 6 місяців працівники комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району виготовляли чаші. Діаметр однієї – 1,7 метра. Планується, що у чашах квітуватимуть рослини з весни до осені, а взимку їх прикрасять ікебанами.

«Дякую усім, хто долучився до облаштування нового «Квітучого магніту» міста. Тепер це ще одна прикраса Дніпровського району. Радий, що у цей складний час меценати підтримують столицю, в тому числі в частині озеленення», – наголосив генеральний директор КО «Київзеленбуд» Юрій Бахмат.

Ідея квітучих чаш виникла ще кілька років тому, за прикладам, як у Нідерландах, розповідає директор КП УЗН Дніпровського району Євген Ковшун.

«Київ – це місто комфортних парків та дивовижних інсталяцій. Тому ще кілька років тому виникла ідея створити квітники у чашах, як, приміром, це роблять у Нідерландах. На початку 2022 року відгукнулися меценати, але війна внесла свої корективи. Однак уже зараз можна прогулятися новою локацією, яка, до речі, дуже підходить для фотосесій», – підкреслив Євген Ковшун.

Ініціатором створення «Квітучих магнітів» у столиці – красивих локацій з різнобарвʼям рослин – є Департамент захисту довкілля та адаптації до змін клімату КМДА.

Меценатами «Квітучого магніту» у вигляді чаш виступили будівельні компанії столиці.


Сьогодні, до Дня Землі, спільно з меценатами доповнили алею сакур у парку «Відрадний», що у Солом’янському районі столиці. Висадили 7 молодих дерев, відтак, тепер алея складається з 30 квітучих сакур.

«Дякуємо меценатам та небайдужим жителям столиці, які підтримують Київ, в тому числі, в частині озеленення. Сьогодні така співпраця дуже важлива для міста. Переконаний, ця алея квітучих декоративних рослин уже стала своєрідним магнітом парку», – зазначив генеральний директор КО «Київзеленбуд» Юрій Бахмат.

Алея сакур у парку «Відрадний» заснована меценатами району. Сьогодні висадили дерева за підтримки ТОВ «АТЛ – Автосервіс».

«Для мене мікрорайон та парк «Відрадний» – це місце де я виріс, навчався. Я радий, що до  Дня Землі, зміг зробити маленький, але водночас великий вклад в українську землю, висадивши дерева разом зі своєю командою. Я приємно вражений, яким красивим, комфортним та сучасним став парк. На моє глибоке переконання, особливо важливо зараз, щоб кожен бізнес був соціально відповідальним. Ми вже сьогодні маємо дбати про розвиток та майбутнє», – підкреслив засновник «АТЛ – Автосервіс» Роман Баликін.

Нагадаємо, завдяки підтримці меценатів минулого року в столиці висадили майже 400 дерев, близько тисячі кущів і злакових рослин.


В суботу, 16 березня,  КО «Київзеленбуд», видавництво «Юридична практика» спільно з меценатами висадили 30 тополь на бульварі Тараса Шевченка.

Сорт тополі походить з Північної Італії та не викликає алергічної реакції. Дерево швидкозростаюче з добре розвиненою кореневою системою і, що важливо, – стійке до міських умов.

“Дякуємо меценатам та небайдужим жителям столиці, які долучаються до озеленення Києва. Сьогодні така кооперація дуже важлива для міста»,  –  зазначив генеральний директор КО «Київзеленбуд» Юрій Бахмат.

Видання «Юридична практика» спільно з партнерами уже чотири роки, у річницю свого заснування, долучаються до озеленення столиці.

«Добрі справи повинні ставати непорушними традиціями. Тож юридична спільнота, під егідою «Юридичної практики» та за підтримки комунального об’єднання  «Київзеленбуд», продовжує робити свій внесок в озеленення нашого міста, дарувати Києву нові дерева», – додав шеф-редактор видавництва «Юридична практика» Рустам Колесник.

Нагадаємо, завдяки підтримці меценатів минулого року в столиці висадили майже 400 дерев, близько тисячі кущів і злакових рослин.


Сьогодні, на вулиці Алматинській, що у Дніпровському районі столиці, за сприяння меценатів, відкрили сквер «Кусум». Територія зеленої зони становить 0,8 га, де уже облаштовано освітлення, системи поливу, доріжки, рулонний та посівний газон, встановлені лави, урни та паркан.  Територію скверу прикрашають 2 артоб’єкти авторства Петра Антипа: «Скіфська Діана» та «Пам`ятник каменю».

Понад 3 місяці працівники КП УЗН Дніпровського району займалися благоустроєм території:  видаляли аварійні дерева, висаджували квіти та кущі.

«Зараз тут висаджено 60 декоративних дерев. В тому числі:  Вишня дрібнопильчата, Клен Фрімана, Черемха віргінська, Ялиця корейська, Клен Гіннала. А також  понад 200 кущів,  серед яких: гортензія, калина, туя західна Вудварі, кизильник, тощо. І понад 1000  декоративних злакових трав. Дякую усім, хто долучився до облаштування цього скверу. Тепер це ще одна прикраса Дніпровського району», – зазначив генеральний директор КО «Київзеленбуд» Юрій Бахмат.

Основним меценатом облаштування скверу виступила група фармацевтичних компаній «Кусум». Підтримку в озелененні надали розсадник рослин «Наталіс» та компанія «Флорекс Україна». Участь у відкритті скверу взяв Надзвичайний і Повноважний Посол Індії в Україні пан Харш Кумар Джейн.

Протягом цього року, за підтримки меценатів, у Києві висаджено майже 400 дерев, близько тисячі кущів та злакових рослин.


У парку «Позняки» у Дарницькому районі облаштували систему бездротового підключення до  інтернету. Вже встановлені відповідні таблички з інформацією, що тут працює Wi-Fi.

Ініціаторами та меценатами реалізації даного проєкту виступила компанія Тріолан – група операторів зв’язку, які надають телекомунікаційні послуги у низці міст України.

 

 


В одному з парків Шевченківського району меценати висадили клени й липи. Загалом 21 дерево.

Evoplay бере участь в озелененні столиці вже не перший рік. Зокрема, у листопаді 2022 року колектив цієї ІT-компанії висадив у парку імені Т. Г. Шевченка 5 крупномірних каштанів на місці, де 10 жовтня ворожа ракета знищила частину зелених насаджень.

Дякуємо співробітникам Evoplay за те, що є екологічно свідомими і дбаєте про наше місто!


Цей яблуневий сад на Парковій дорозі ми висадили разом із меценатами в лютому 2020 року з нагоди єврейського свята «Ту бі Шват». Він є символом дружби України й Ізраїлю.
Вже кілька років є місцем для селфі, коли квітне квітне біло-рожевим цвітом.
Загалом тут росте 30 яблунь Red Obelisk, які в народі називають «райськими», та 12 сакур.
Дякуємо нашим друзям з ізраїльської спільноти, що прикрасили Київ ще одним квітучим садом.
Згадка про те, як висаджували яблуневий сад, збереглася тут https://www.facebook.com/zelenbud/posts/pfbid02MedxprXNCZzQLc4R5YHvvXmzQmpKCT6esyZBDB3MLnbmPf7XyZ1RwpqjzLbX1vhDl


Російське повномасштабне вторгнення за минулий рік завдало збитків на суму в півтора мільярда гривень тільки в медичній сфері. Це приголомшлива сума. Але волонтери і громадські організації не опускають руки, з усіх сил намагаються забезпечити прифронтові медичні заклади всім необхідним. Так на Майдані Незалежності висадили 7 сакур, які будуть збирати на медичні потреби. Як саме це може зробити дерево – бачив Юрій Куций.

Андрій Свинаренко, засновник міжнародного благодійного фонду: Це міжнародна алея підтримки України, ціллю збору є медицина для прифронтових регіонів України. Прийшовши на Майдан Незалежності, просканувавши кюар код на табличці, ми потрапляємо на вікно збору.

Детальніше за посиланням: https://podrobnosti.ua/2472845-na-majdan-nezalezhnost-visadili-7-sakur-jak-budut-zbirati-na-medichn-potrebi.html

 

 


Сьогодні волонтери Червоного Хреста України озеленювали один з найбільших парків Києва – парк Партизанської слави у Дарницькому районі. 

Після інструктажу працівників КП УЗН Дарницького району гуртом висадили 40 сосен.

Як зазначає генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король, про довкілля слід дбати постійно, адже це суттєво впливає на якість нашого майбутнього: «Тому так важливо, що є організації, які готові долучатися до висадження дерев, до толок, які ініціюють подібні заходи зі своїм колективом. Вдячний @RedCrossUkraine Червоному Хресту України за сьогоднішню акцію, за те, що переймаються не лише гуманітарними, а й екологічними питаннями».

 

1 2 3 4